Informace rodičům

23. 6. 2020

Vážení  rodiče,

po ukončení školního roku bude provedeno vyúčtování stravného a přeplatek bude převeden na Váš účet v měsíci červenci.

Současně Vám bude vráceno školné za duben a květen ve výši 500,- Kč.

28. 5. 2020

Vážení rodiče,

na  základě úprav bezpečnostních nařízení od 29. 5. 2020, s dodržením bezpečnostních pravidel, budou děti školy chodit i mimo areál školy (vycházky, výuka v areálu Hejtmánkovo,..)

28. 5. 2020          Mgr. Hana Plachá, ředitelka školy

4. 5. 2020

Znovuotevření školy

Zdravím Vás, milí rodiče, v této poněkud neobvyklé situaci.

Už jsme se s Vámi dlouho nepotkali, neviděli, netrávíme s Vašimi dětmi čas, tak jak je to zvykem. Je nám smutno. Posíláte nám obrázky, videa a vzkazy, jak trávíte společné chvíle v rodinách, bez kamarádů, známých. Moc za tyto zprávy všichni děkujeme, je to od Vás velmi milé.

V úterý 5. května se uskuteční schůzka se zřizovatelem naší školy, pokud nedojde k dalším změnám, předpokládám, že by se  dveře MŠ i ZŠ Heršpice znovu otevřely  25. 5. 2020. Na základě metodického doporučení Ministerstva školství a kultury, které jsme o víkendu obdrželi budou upraveny podmínky provozu - omezení počtu dětí, hygienické postupy, apod. Tyto Vám budou i s doplňujícím dotazníkem zaslány a na jejich základě se rozhodnete o nástupu Vašeho dítěte do mateřské školy.

Mějte se krásně a brzy na viděnou se těší za kolektiv školy

Mgr. Hana Plachá, ředitelka

Plán na měsíc květen

1. května  Státní svátek

4. května  Zpracování vnitřních předpisů k otevření školy

5. května  Společné jednání se zřizovatelem

6. května  Seznámení rodičů s výsledkem jednání, podmínky   otevření MŠ, ZŠ .

8. května  Státní svátek

11.- 15. května Zápis do MŠ - bez přítomnosti dětí

22. května  Vyvěšení výsledků přijímacího řízení do MŠ

25. května  Znovuotevření MŠ