Milí žáci, maminky, tatínkové,

všem Vám přejeme krásné prázdniny plné sluníčka a pohody, nezapomenutelná dobrodružství a báječné nápady.

Děkujeme za Vaši spolupráci, pomoc a ochotu v průběhu celého roku, vážíme si toho.

Našim budoucím prvňáčkům a čtvrťákům přejeme hodně úspěchů v jejich další životní etapě.

Kolektiv ZŠ a MŠ Heršpice

Prázdniny | Obrázky, Omalovánky, Prázdniny

1. června Mezinárodní den dětí

Čas nám letí, čas nám letí,
za chvíli je tu Den dětí.

Přejeme vám, milé děti,
krásných věcí jako smetí.
Radujte se celý den,
ať je všechno jako sen.
Hodně štěstí, hodně smíchu.
Ať sluníčko radost rozdává  a pryč utíká otrava.

A my vám k tomu přejeme
ať všechny sny  jsou splněné.

Kolektiv  MŠ a ZŠ Heršpice

Pozdrav pro všechny  žáky Heršpické školy.

MILÍ ŽÁCI,

již více než měsíc pracujete z domu. Určitě vám chybí kamarádi, paní učitelky i paní kuchařka s paní školnicí. I vy nám chybíte. Škola bez vás není škola. Chodby i třídy jsou prázdné a tiché. Nikde nikdo nepobíhá, neskáče, nepovídá a nesměje se.

Všechny zajímavé činnosti a aktivity jsou nyní zrušeny, ale nemusíte se bát. Spoustu z nich jsme jenom přeložili  a uskutečníme je, až se vrátíte do školních lavic. Věříme, že to již nebude dlouho trvat.

Jednu věc, ale víme jistě! Až to skončí, vrhneme se s chutí do normální školní práce, budeme si více vážit jeden druhého a vůbec toho, že do školy můžeme chodit. Každou příležitost využijeme do poslední chvilky, protože už budeme vědět, jaké to je ztrácet čas. Jedni bez druhých nejsme úplně v pohodě. Ukazuje se, že vy, alespoň občas, potřebujete nás a stejně tak i my potřebujeme vás. Škola je prostě o setkávání, o spolupráci, vzájemné pomoci a pochopení. I když někdy umíte pořádně zazlobit, máme vás rádi a těšíme se, až budeme zase všichni spolu.

Zatím se snažte pracovat podle zadání učitelů a za pomoci rodičů. Nezlobte je doma a pomáhejte jim třeba při úklidu, vaření, péči o domácí mazlíčky nebo na zahradě. I doma si nastavte pravidla a řád, jako to chceme ve škole. Střídejte se u počítače při zpracování úkolů a nehádejte se u toho se sourozenci. Jednoduše, snažte se být ohleduplní k sobě navzájem.

Mnoho pozdravů posílá

pracovní kolektiv  MŠ a ZŠ Heršpice